Kjøpe V480PA80A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 750V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 670V |
| Varistor Spenning (Maks): | 860V |
| Serie: | PA |
| emballasje: | - |
| Pakke / tilfelle: | Base Mount |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Base Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 640VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 480VAC |
| Produsentens varenummer: | V480PA80A |
| Energi: | 180J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 750V 6.5KA BASE MOUNT |
| Nåværende - Overspenning: | 6.5kA |
| Kapasitans @ Frekvens: | 550pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |