Kjøpe V8ZS1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 8.5V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 6V |
| Varistor Spenning (Maks): | 11V |
| Serie: | ZS |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Disc 7mm |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 5.5VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 4VAC |
| Produsentens varenummer: | V8ZS1 |
| Energi: | 0.40J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 8.5V 100A DISC 7MM |
| Nåværende - Overspenning: | 100A |
| Kapasitans @ Frekvens: | 4190pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |