Kjøpe ZXGD3002E6TA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 20V (Max) |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 8.3ns, 10.8ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-6 |
| Andre navn: | ZXGD3002E6TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall drivere: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ZXGD3002E6TA |
| Logisk spenning - VIL, VIH: | - |
| Inngangstype: | Non-Inverting |
| Gate Type: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Utvidet beskrivelse: | Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting SOT-23-6 |
| Driven konfigurasjon: | Low-Side |
| Beskrivelse: | IC GATE DRVR IGBT/MOSFET SOT23-6 |
| Strøm - Peak Output (Kilde, Sink): | 9A, 9A |
| Kanaltype: | Single |
| Email: | [email protected] |