Kjøpe 01550106ZXU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 32V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Crimp |
| Serie: | 155 |
| Andre navn: | 0155106ZXU 1550106ZXU 155106U |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Free Hanging In Line |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 01550106ZXU |
| Fuseholder Type: | Holder |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 1/4" Dia x 3/4" L (6.35mm x 19mm) |
| For bruk med / relaterte produkter: | SFE-6 |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Holder 6A 32V 1 Circuit Cartridge Free Hanging In Line |
| Beskrivelse: | FUSE HOLDER CART 32V 6A IN LINE |
| Nåværende vurdering: | 6A |
| Kontaktmateriale: | Brass |
| Kontakt Avslutt: | Nickel |
| Email: | [email protected] |