Kjøpe 03540549Z med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | - |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | - |
| Serie: | 354 |
| Andre navn: | 3540549Z |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Panel Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 03540549Z |
| Fuseholder Type: | Block |
| Sikringstype: | Blade |
| Sikringsstørrelse: | 1.15" L x 0.35" W x 1.35" H (29.21mm x 8.85mm x 34.29mm) |
| For bruk med / relaterte produkter: | MAXI® ATC, MAXI® ATO |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Block 80A 2 Circuit Blade Panel Mount |
| Beskrivelse: | FUSE BLOCK BLADE 80A PANEL MNT |
| Nåværende vurdering: | 80A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Avslutt: | - |
| Email: | [email protected] |