0603Y2001P80BCT
Delenummer:
0603Y2001P80BCT
Produsent:
Knowles / Syfer
Beskrivelse:
CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0603
Dataark:
0603Y2001P80BCT.pdf
Introduksjon
Kjøpe 0603Y2001P80BCT med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsvurdering:200V
Toleranse:±0.1pF
Tykkelse (Maks):0.031" (0.80mm)
Temperaturkoeffisient:C0G, NP0
Størrelse / Dimensjon:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie:FlexiCap™
rangeringer:-
emballasje:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle:0603 (1608 Metric)
Driftstemperatur:-55°C ~ 125°C
Monteringstype:Surface Mount, MLCC
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:8 Weeks
Produsentens varenummer:0603Y2001P80BCT
Lead Style:-
Lead Spacing:-
Høyde - sittende (maks):-
Egenskaper:Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Strykprosent:-
Utvidet beskrivelse:1.8pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Beskrivelse:CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0603
kapasitans:1.8pF