Kjøpe 0805J2000470JCT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Tykkelse (Maks): | 0.051" (1.30mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0805 (2012 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 0805J2000470JCT |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Epoxy Mountable |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 47pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0805 |
| kapasitans: | 47pF |