Kjøpe 0BLS.500T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 600V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm) |
| Serie: | BLS |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Andre navn: | BLS.500 BLS.500T |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 0BLS.500T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 500MA 600VAC 5AG |
| DC kald motstand: | 1.25 Ohm |
| Nåværende vurdering: | 500mA |