Kjøpe 0CNN275E.V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 80V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 125V |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | POWR-GARD® CNN_E |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andre navn: | CNN275E CNN275E.V CNN275EV |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 0CNN275E.V |
| Sikringstype: | Fuse Strip |
| Egenskaper: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE STRIP 275A 125VAC/80VDC |
| Nåværende vurdering: | 275A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 2.5kA |
| godkjenninger: | UR |
| applikasjoner: | Lift Trucks |
| Email: | [email protected] |