Kjøpe 0TLS020.TXV med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 170V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.563" Dia x 0.877" H (14.30mm x 22.28mm) |
| Serie: | POWR-GARD® TLS |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial Bend Cylinder |
| Andre navn: | TLS020.TXV TLS020V TLS20V |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 0TLS020.TXV |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 20A 170VDC RAD BEND |
| Nåværende vurdering: | 20A |