Kjøpe 10SEPC270MD+S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 10V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SEPC |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 161mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 3.22A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 10SEPC270MD+S |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.276" (7.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 270µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 22 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 22 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H |
| kapasitans: | 270µF |