Kjøpe 10SVP120M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 10V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SVP |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 128mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 2.56A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | P16428TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 10SVP120M |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.276" (7.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 120µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 35 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD |
| kapasitans: | 120µF |