Kjøpe 1206J2000470FQT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±1% |
| Tykkelse (Maks): | 0.063" (1.60mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | - |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 1206J2000470FQT |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Epoxy Mountable, High Q, Low Loss |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 47pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1206 |
| kapasitans: | 47pF |