Kjøpe 1206J2000560JFR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Tykkelse (Maks): | 0.063" (1.60mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1206 (3216 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 1206J2000560JFR |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 56pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 1206 |
| kapasitans: | 56pF |