Kjøpe 1206Y5000333JXT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 500V |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Tykkelse (Maks): | 0.063" (1.60mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R (2R1) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 1206Y5000333JXT |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.033µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 1206 |
| kapasitans: | 0.033µF |