Kjøpe 1210Y0100562MXT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 10V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Tykkelse (Maks): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R (2R1) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1210 (3225 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 1210Y0100562MXT |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 5600pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 1210 |
| kapasitans: | 5600pF |