Kjøpe 12THLEJ100 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Størrelse / Dimensjon: | 2.638" Dia x 11.500" L (67.00mm x 292.00mm) |
|---|---|
| Serie: | * |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cartridge, Non-Standard |
| Monteringstype: | Holder |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 12THLEJ100 |
| Beskrivelse: | FUSE 12KV 100A 2.5"DIN |