Kjøpe 160RX3027A10X16 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 160V |
|---|---|
| Toleranse: | - |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | RX30 |
| Ripple Current: | - |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 130°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | 160RX3027A10X16 |
| Levetid @ Temp.: | - |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.709" (18.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 27µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 27UF 160V RADIAL |
| kapasitans: | 27µF |