Kjøpe 16VT200SU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 4s |
| Tykkelse (Maks): | 0.028" (0.70mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.866" L x 0.159" W (22.00mm x 4.05mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, VT |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 80 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 21 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Strap |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | User Defined |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | 16VT200SU |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 16V Ih User Defined Strap |
| Beskrivelse: | PTC RESETTABLE 16V 2.00A STRAP |
| Nåværende - tur (det): | 4.5A |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 2A |
| godkjenninger: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |