Kjøpe 1808J1000823KDR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Tykkelse (Maks): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serie: | - |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | - |
| Pakke / tilfelle: | 1808 (4520 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 1808J1000823KDR |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.082µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.082UF 100V X7R 1808 |
| kapasitans: | 0.082µF |