Kjøpe 1808Y2000221MDT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Tykkelse (Maks): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | - |
| Pakke / tilfelle: | 1808 (4520 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 1808Y2000221MDT |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 220pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 220PF 200V X7R 1808 |
| kapasitans: | 220pF |