Kjøpe 1812Y2000561FFT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±1% |
| Tykkelse (Maks): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1812 (4532 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 1812Y2000561FFT |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 560pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812 |
| kapasitans: | 560pF |