Kjøpe 1N4745AP/TR12 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Zener (Nom) (Vz): | 16V |
|---|---|
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.2V @ 200mA |
| Toleranse: | ±5% |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-204AL (DO-41) |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 1W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 1N4745AP/TR12 |
| Impedans (Maks) (Zzt): | 16 Ohm |
| Utvidet beskrivelse: | Zener Diode 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) |
| Beskrivelse: | DIODE ZENER 16V 1W DO204AL |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 5µA @ 12.2V |