Kjøpe 2220Y2000392KFT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Tykkelse (Maks): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2220 (5750 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 2220Y2000392KFT |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 3900pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 2220 |
| kapasitans: | 3900pF |