Kjøpe 2220Y2000393MDT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Tykkelse (Maks): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoeffisient: | X7R (2R1) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2220 (5750 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | 2220Y2000393MDT |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.039µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.039UF 200V X7R 2220 |
| kapasitans: | 0.039µF |