Kjøpe 25SEPF330M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 25V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SEPF |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 250mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 5A @ 100kHz |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | P16323 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 25SEPF330M |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.512" (13.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 330µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 14 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H |
| kapasitans: | 330µF |