Kjøpe 2920L125PR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 15V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 2s |
| Tykkelse (Maks): | 0.049" (1.25mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.289" L x 0.202" W (7.35mm x 5.12mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 2920L |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 250 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 70 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2920 (7351 Metric), Concave |
| Andre navn: | 2920L125PR-ND F2869TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 2920L125PR |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 15V Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave |
| Beskrivelse: | PTC RESET 15V 1.25A SMD 2920 |
| Nåværende - tur (det): | 2.5A |
| Nåværende - Maks: | 40A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 1.25A |
| godkjenninger: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |