Kjøpe 350HFG1800MBN40X90 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 350V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Serie: | HFG |
| Ripple Current: | 5.59A @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - 4 Lead |
| Andre navn: | 1189-3255 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 350HFG1800MBN40X90 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 3.622" (92.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1800µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1800UF 20% 350V SNAP |
| kapasitans: | 1800µF |