Kjøpe 4101-000LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 125V |
|---|---|
| verdier: | C = 1750pF |
| Type: | Low Pass |
| Teknologi: | LC (Pi) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.195" Dia x 0.267" L (4.95mm x 6.78mm) |
| Serie: | 4100 |
| Motstand - Kanal (Ohm): | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Eyelet - No Lead |
| Andre navn: | 410-1056 4101000LF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Custom |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 4101-000LF |
| Høyde: | - |
| Filterordre: | 3rd |
| Utvidet beskrivelse: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1750pF 10A Axial, Eyelet - No Lead |
| ESD-beskyttelse: | No |
| Beskrivelse: | FILTER LC(PI) 1750PF CUSTOM |
| Nåværende: | 10A |
| Senter / Klippfrekvens: | - |
| Dempingsverdi: | 35dB @ 100MHz |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |