Kjøpe 4305-002 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | 0%, +100% |
| Trådstørrelse: | - |
| Temperaturkoeffisient: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.140" Dia x 0.110" L (3.55mm x 2.79mm) |
| Serie: | 4305 |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 4305-002 |
| Innsettingstap: | 15dB @ 100MHz |
| Høyde (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 500pF Feed Through Capacitor 200V 5A Axial |
| Beskrivelse: | CAP FEEDTHRU 500PF 200V AXIAL |
| DC-motstand (DCR) (maks): | - |
| Nåværende: | 5A |
| kapasitans: | 500pF |
| Email: | [email protected] |