Kjøpe 4400-076LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Toleranse: | - |
| Trådstørrelse: | M3x0.5 |
| Temperaturkoeffisient: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.157" Dia x 0.276" L (3.98mm x 7.00mm) |
| Serie: | 4400 |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Bushing |
| Andre navn: | 410-1161 4400076LF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 4400-076LF |
| Innsettingstap: | 3dB @ 100MHz |
| Høyde (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing |
| Beskrivelse: | CAP FEEDTHRU 200V AXIAL |
| DC-motstand (DCR) (maks): | - |
| Nåværende: | 10A |
| kapasitans: | - |
| Email: | [email protected] |