Kjøpe 4606M-102-471LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±2% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-SIP |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm) |
| Serie: | 4600M |
| Motstand (ohm): | 470 |
| Kraft per element: | 400mW |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 6-SIP |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall motstandere: | 3 |
| Antall pinner: | 6 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 4606M-102-471LF |
| Høyde - sittende (maks): | 0.250" (6.35mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 470 Ohm ±2% 400mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP |
| Beskrivelse: | RES ARRAY 3 RES 470 OHM 6SIP |