Kjøpe 4608X-101-823 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±2% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SIP |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| Serie: | 4600X |
| Motstand (ohm): | 82k |
| Kraft per element: | 200mW |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 8-SIP |
| Andre navn: | 4608X-1-823 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall motstandere: | 7 |
| Antall pinner: | 8 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | 4608X-101-823 |
| Høyde - sittende (maks): | 0.200" (5.08mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 82k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP |
| Beskrivelse: | RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SIP |