Kjøpe 4609M-901-332LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Temperaturkoeffisient: | X7R |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.902" L x 0.150" W (22.91mm x 3.81mm) |
| Serie: | 900 |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | 9-SIP |
| Antall kondensatorer: | 8 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | 4609M-901-332LF |
| Høyde - sittende (maks): | 0.200" (5.08mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 3300pF ±20% Bussed Capacitor Array 50V X7R 9-SIP |
| Dielektrisk materiale: | - |
| Beskrivelse: | CAP ARRAY 3300PF 50V X7R 9SIP |
| Kretskort: | Bussed |
| kapasitans: | 3300pF |