Kjøpe 50RX30220MCA10X20 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | RX30 |
| Ripple Current: | 623mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 130°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 50RX30220MCA10X20 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 130°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | 82 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 0.866" (22.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 220µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 220µF |