Kjøpe 5300-29-RC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | 5300 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 5300-29-RC |
| induktans: | 220µH |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 2.3MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 220µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 1.9 Ohm Max Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 220UH 320MA 1.9 OHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 1.9 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 320mA |
| Nåværende - Metning: | 200mA |
| Email: | [email protected] |