Kjøpe 564R30GAQ12 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 3000V (3kV) |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Temperaturkoeffisient: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.331" Dia (8.40mm) |
| Serie: | Cera-Mite 564R |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 564R30GAQ12 |
| Lead Style: | Straight |
| Lead Spacing: | 0.252" (6.40mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.520" (13.20mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 12pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc |
| Beskrivelse: | CAP CER 12PF 3KV RADIAL |
| kapasitans: | 12pF |