Kjøpe 60R025XU med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 60V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 2.5s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.291" Dia x 0.122" W (7.40mm x 3.10mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 60R |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 3 Ohm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 1.25 Ohm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | 060R0025 060R0025U 60R025 F2003 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 60R025XU |
| Lead Spacing: | 0.201" (5.10mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.500" (12.70mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | PTC .25A 60V RESETTABLE KINK |
| Nåværende - tur (det): | 500mA |
| Nåværende - Maks: | 40A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 250mA |
| godkjenninger: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |