Kjøpe 610HR010E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±3% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | Axial |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.630" L (16.00mm) |
| Serie: | 60 |
| Motstand (ohm): | 0.01 |
| Strøm (Watts): | 1W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | - |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 610HR010E |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.01 Ohm ±3% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element |
| Beskrivelse: | RES 0.01 OHM 1W 3% AXIAL |