Kjøpe 6SEPC560MW+TSS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 6.3V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | OS-CON™, SEPC |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 280mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 5.6A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | P16424TB |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 6SEPC560MW+TSS |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.354" (9.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 560µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 7 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H |
| kapasitans: | 560µF |