Kjøpe 72R050XPR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 72V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 4s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.310" Dia x 0.120" W (7.90mm x 3.10mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 72R |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 1.17 Ohm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 500 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 72R050XPR |
| Lead Spacing: | 0.201" (5.10mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.540" (13.70mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 72V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | PTC RESETTABLE 72V .500A RADIAL |
| Nåværende - tur (det): | 1A |
| Nåværende - Maks: | 40A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 500mA |
| godkjenninger: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |