Kjøpe 744775318 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" L x 0.276" W (8.00mm x 7.00mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | WE-ASI |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | 732-3943-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 744775318 |
| induktans: | 18mH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.217" (5.50mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 400kHz |
| Utvidet beskrivelse: | 18mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 72 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 18MH 80MA 72 OHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 72 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 80mA |
| Nåværende - Metning: | 50mA |
| Email: | [email protected] |