Kjøpe 744902156 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Thin Film |
|---|---|
| Toleranse: | ±2% |
| Leverandør Enhetspakke: | 0603 (1608 Metric) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | WE-TCI |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 15 @ 300MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0603 (1608 Metric) |
| Andre navn: | 732-2950-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | 744902156 |
| induktans: | 56nH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.022" (0.55mm) |
| Frekvens - Test: | 300MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 1GHz |
| Utvidet beskrivelse: | 56nH Unshielded Thin Film Inductor 150mA 5 Ohm Max 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 56NH 150MA 5 OHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 5 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 150mA |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |