Kjøpe 8250-473K-RC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | 8250 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 79kHz |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 8250-473K-RC |
| induktans: | 47mH |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Frekvens - Test: | 79kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 370kHz |
| Utvidet beskrivelse: | 47mH Shielded Wirewound Inductor 27mA 317 Ohm Max Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 47MH 27MA 317 OHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 317 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 27mA |
| Nåværende - Metning: | 5.5mA |