Kjøpe 850F6R8E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm) |
| Serie: | Metal-Mite®89 |
| Motstand (ohm): | 6.8 |
| Strøm (Watts): | 50W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Produsentens varenummer: | 850F6R8E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.620" (15.75mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 6.8 OHM 1% 50W |