Kjøpe 8530660000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 90 VAC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 18 VAC |
| Oppsigelsesstil: | Screw Terminal |
| Bryter spenning: | 250VAC - Max |
| Serie: | PRS |
| Relé Type: | General Purpose with Socket |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | PRS120VACLD2CODPDT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 50°C |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Produsentens varenummer: | 8530660000 |
| Egenskaper: | LED Indicator |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil DIN Rail |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 10A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 120VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 760 VA |
| Email: | [email protected] |