Kjøpe ACR05B471JGS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Temperaturkoeffisient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| Serie: | ACR |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 399-8873 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 200°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 21 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ACR05B471JGS |
| Lead Style: | Straight |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.200" (5.08mm) |
| Egenskaper: | High Temperature |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Beskrivelse: | CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL |
| kapasitans: | 470pF |