Kjøpe ACT5830QJ182-T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 40-TQFN (5x5) |
| Serie: | ActivePMU™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 1488-1058-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | ACT5830QJ182-T |
| Utvidet beskrivelse: | Handheld/Mobile Devices PMIC 40-TQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC PMU 2CH 0.36A 40TQFN |
| Strøm - Forsyning: | 450µA |
| applikasjoner: | Handheld/Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |