Kjøpe AD5144ABRUZ100 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.3 V ~ 5.5 V, ±2.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Toleranse: | ±8% |
| Temperaturkoeffisient (Typ): | 35 ppm/°C |
| taper: | Linear |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| Motstand - Visker (Ohms) (Typ): | 130 |
| Motstand (ohm): | 100k |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall kraner: | 256 |
| Antall kretser: | 4 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Minnetype: | Non-Volatile |
| Produsentens Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AD5144ABRUZ100 |
| Interface: | I²C |
| Egenskaper: | Selectable Address |
| Utvidet beskrivelse: | Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 20-TSSOP |