Kjøpe AD5241BRZ10 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.3 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| Toleranse: | ±30% |
| Temperaturkoeffisient (Typ): | 30 ppm/°C |
| taper: | Linear |
| Leverandør Enhetspakke: | 14-SOIC |
| Serie: | - |
| Motstand - Visker (Ohms) (Typ): | 60 |
| Motstand (ohm): | 10k |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Antall kraner: | 256 |
| Antall kretser: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Minnetype: | Volatile |
| Produsentens Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AD5241BRZ10 |
| Interface: | I²C |
| Egenskaper: | Selectable Address |
| Utvidet beskrivelse: | Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-SOIC |
| Beskrivelse: | IC POT DGTL SGL 256POS 14-SOIC |